Вратарят Хелио Нето, оцелял след самолетната катастрофа, в която загинаха почти всички от играчите на бразилския футболен отбор Шапекоензе, направи първите си крачки.
Емоционалният момент беше запечатан от бразилска телевизия, а централния защитник не спря да се усмихва. Той дори се закани, че ще се върне на терена един ден.
В края на 2016 г. самолетът, превозващ играчите и щаба на Шапекоензе, както и журналисти, пътуващи към първия мач от финала за Купа "Судамерикана", се разби в Колумбия. От 77 пътници оцеляха само 71. Като основна причина за катастрофата се счита изчерпано гориво и проблем с електрониката.
Сред загиналите беше и бившият защитник на ЦСКА Фелипе Машадо. Фланелка от престоя му при "армейците" беше поставена в ковчега.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Десислава Атанасова летяла с Пеевски за Дубай през 2024 г. - 4 дни преди да се закълне в КС
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера