Най-добрият ни тенисист Григор Димитров и приятелката му - американската попзвезда Никол Шерцингер, се отдадоха на коренно различни активности през уикенда.
Българинът отпадна в 1/4-финалите на турнира в Ротердам и си взе три седмици почивка, като отказа участие в Марсилия.
Григор презареди батериите преди участията си в САЩ като се отдаде на каране на колело върху сняг. Колоезденето е едно от любимите хобита на Димитров и той не пропуска възможност да повърти педалите.
Той се похвали с това като публикува снимка в профила си в Инстаграм и написа: "Здравословен уикенд".
В същото време Шерцингер снима реклама за кисело мляко в Република Южна Африка. В клипчето тя се появява в ролята на ангелче.
Още по темата
Никол Шерцингер гореща в Бевърли Хилс, не скри нищо от погледите (снимки)
Бащата на Григор Димитров изпрати Никол за Лос Анджелис
Никол Шерцингер рекламира Боянската църква пред 3 милиона последователи
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес