Невиждан наплив за гласуване има в Лондон, показа репортаж на "Нова телевизия".
В сецкията в Баркинг се образуваха дълги опашки за гласуване веднага след старта на изборния ден в 9 часа българско време. Там на опашка чакат повече от 150 души.
Вотът в Баркинг се бави заради изискването сънародниците ни да попълват две декларации - за гласуване за президент и за референдума, иницииран от екипа на "Шоуто на Слави".
"Няма да приключим с гласуването в 20 часа", коментира член на избирателната комисията в Баркинг.
От ЦИК вече знаят за ситуацията в Лондон.
"Очаквам много висока активност в столицата на Великобритания. Надявям се всички наши сънародници да упражнят правото си на глас", каза Цветозар Томов от ЦИК.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24551
5
06.11 2016 в 13:06
83938
3
06.11 2016 в 11:00
Сериозно?
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци