"Правителството не убеди хората, че моделът #Кой е демонтиран. Не убеди хората, че е в подкрепа на дребния и средния бизнес. Продължи да съществува мнението, че корпорациите са с предимство пред другите". Така обясни тежката изборна загуба на ГЕРБ депутатът от гражданската квота на партията Методи Андреев пред Нова телевизия.
Според него най-големият минус на кабинета тези 2 години е бил колебанието.
"Много пъти имаше безпринципно колебание между лявото и дясното. Това беше забелязано от свободните десни избиратели, тези, които не са нито от ГЕРБ, нито от Реформаторския блок”, заяви Андреев.
Според него този вот не е вот за БСП, а е антисистемен, вот на недоволните.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16952
3
14.11 2016 в 10:06
19709
2
14.11 2016 в 10:04
А иначе друг въпрос напира в мен - защо някои хора не си взимат хапчетата редовно и защо са все отпред на амбразурата да прикриват чужди простотии със собствени глупости?
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци