Футболистите на ЦСКА тренираха усилено във фитнеса тази сутрин, информира официалният сайт на 31-кратните шампиони.
"Армейците" нямат никакво намерение да се отпускат, въпреки че вчера победиха елитния чешки Прибрам с 3:0 в първата си контрола в Австрия.
Щабът даде почивен следобед на футболистите, а утре тимът ще тренира двуразово.
Следващата контрола на ЦСКА е на 27 юни, четвъъртък от 19,00 часа, а съперник е унгарския Ференцварош.
На мача в Хохфилцен се очакват и представители на Лудогорец, тъй като именно Ференцварош е съперник на "орлите" в първия кръг на пресявките за Шампионската лига.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец