Селта унижи 2:1 Реал Мадрид насред "Сантяго Бернабеу" в първи 1/4 финал за Купата на Испания. Головете за гостите мушнаха Аспас (64) и Джони (70), точен за "белите" бе Марсело (69).
Бившият тим на Любо Пенев изигра страхотен мач, показа тактическа дисциплина, с която обезличи Роналдо. От своя страна "белите" записаха втора поредна издънка, след като преди дни паднаха от Севиля за първенство и сложиха край на серията си без загуба в 40 поредни срещи.
Играчите на Зинедин Зидан бяха неузнаваемо слаби, трудно достигаха до чисти голови положени. Така Селта взе страхотен аванс преди реванша след седмица във Виго.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен