Пари Сен Жермен има намерение да даде респектиращите 100 милиона паунда на Кристъл Палас за трансфер на Уилфред Заха, пише британският "Mirror".
Според изданието парижани виждат в негово лице потенциален заместник на Неймар, който може да напусне "Парк де Пренс" в най-близко бъдеще.
Трансферният прозороц във Франция затваря след осем дни, а треньрът Томас Тухел настоява, ако бразилеца бъде продаден да има негов заместник.
От ПСЖ ще се опитат да привлекат и Пауло Дибала от Ювентус с парите, получени от Неймар. От своя страна, Ювентус пък ще проучи възможността да вземе Кристиан Ериксен от Тотнъм, който отказва да подпише нов договор.
Испанските грандове Барселона и Реал Мадрид отправиха оферти за бразилеца, които бяха отхвърлени. Желанието на бързоногия нападател на "селесао" е отново да играе с Лео Меси и компания.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Мъск обяви, че ЕС трябва да се закрие
Мъск обяви, че ЕС трябва да се закрие
Тръмп-младши: Баща ми е непредсказуем, възможно е скоро да се откаже от Украйна
Кийт Келог: Краят на войната в Украйна е наистина близо