Бившият национален селекционер по футбол Ивайло Петев е пред уволнение от Динамо Загреб.
Воденият от българина тим загуби финала за Купата на Хърватия срещу шампиона Риека с 1:3 и така остана без трофей за първи път от 12 години.
"Дали оставам треньор? Това не е въпрос към мен, а към ръководството", каза Петев след поражението.
Той имаше поставен ултиматум да спечели поне купата, след като изпусна титлата в първенството, но и това не се случи. Сега на ход са шефовете на Динамо, тъй като по всичко личи, че Петев няма желание да си тръгне сам.
"Доминирахме, но получихме два гола след наши грешки през второто полувреме. Поздравявам Риека за успеха", добави още бившият треньор на националния отбор и Лудогорец.
Купа на Хърватия, финал:
ДИНАМО (ЗАГРЕБ) - РИЕКА 1:3
0:1 М. Гавранович (24)
1:1 Д. Олмо (37)
1:2 М. Гавранович (46)
1:3 Д. Зупарич (72)


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
1
01.06 2017 в 09:01
СЪБЛИЧАЙ!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци