Треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров коментира пред БНР предстоящия първи полуфинал за Купата на България срещу ЦСКА.
"Отборът се намира в оптимистично и бойко настроение. За нас най-важен е двубоят за купата. Работили сме върху няколко тактически варианта. Имаме традиции в този турнир".
"За трети пореден път сме на полуфинал. Веднъж спечелихме трофея. Щом сме тук, значи можем да стигнем и до финала".
"Ще направим всичко по силите си, за да победим ЦСКА. Убеден съм, че няма да има проблеми с нашите фенове. В предишния мач с Черно море имаше опасения, но видяхте, че всичко беше наред", каза Киров пред БНР.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец