Лудата агитка на Ботев се прояви отново на финал за Купата на България. Този път напълно безобидно, трябва да се отбележи.
Пловдивчани нахлуха на терена на националния стадион във финала с Лудогорец. Бултрасите не издържаха при гола на Косоко, с който тимът им поведе минутка преди края на първата част.
видео OFFNews
Някои от тях се радваха на пистата, другите тичаха по тревата. Вееха се знамена, хвърлени бяха димки. Тарторите бързо въдвориха ред.
Трябва да се отбележи, че Ботев се радва на сериозна подкрепа. "Жълто-черният" десант в София е от над 10 000 души. Лудогорец са подкрепяни от по-малко от 1000 запалянковци.
Второто полувреме започна току що. Очаквайте крайния резултат в OFFNews.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец