Легендата Наим Сюлейманоглу има шанс да живее. Роденият у нас щангист прекара нощта в интензивното отделение на болница в Турция.
Единствено трансплантация на черен дроб може да спаси живота на Наим. Той е диагностициран с много тежка форма на цироза и ако жизненоважният орган не му бъде трансплантиран до часове, няма да оцелее.
Брат му се е съгласил да дари част от черния си дроб, за да бъде спасен. Очаква се развитие на ситуацията до часове.
В същото време стотици фенове от цяла Турция пишат на фамилията, че са готови да дадат части от своите органи, за да живее техният любимец.
Наим беше вкаран в изкуствена кома след опасност да почине до часове. Великият шампион вече е в съзнание и дори е говорил с близките.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец