Мъже във видимо нетрезво състояние бяха задържани малко преди 18.00 часа в столицата.
СДВР предприе превантивни мерки преди началото на тържествената заря-проверка пред парламента в София. Три пийнали момчета, участници на протестите на Орлов мост, бяха прибрани в района на Народното събрание.
Баща и двете му дъщери, едната от които по непотвърдена информация е малолетна, са отведени в столичното Първо РУП след днешния протест срещу монополите. Тримата били част от шумна подпийнала компания, уточниха от СДВР за btvnews. Oстаналите 3-4 души от групичката са отведени в група „Отрезвител” към столичната полиция.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец