Иван Костов и Надежда Нейнски се събират в общ политически проект, с който ще участват в предстоящите избори.
Костовите Демократи за силна България и Национален съюз "Единство" на Нейнски подписаха единна платформа за сътрудничество и започват изграждане на местни структури и организация на централно ниво.
Бившият управленски тандем заяви, че у нас има нужда от силна реформаторска десница във властта.
На днешния ден изразяваме желание за бъдещо обединяване, за заедно явяване на всички избори оттук нататък, каза евродепутатът Надежда Нейнски.
Лидерът на ДСБ Иван Костов пък обяви, че към платформата могат да се присъединят всички, които не споделят политиката на ГЕРБ. Каним всички, които могат да припознаят себе си, защото това е политическа идентификация от най-висша форма, очакваме този старт да даде плодове, подчерта Иван Костов.
ДСБ заявиха готовност да отстъпят водачеството в листите в някои градове на своите партньори.
Ние сме сигурни участници в следващото управление, формата и начинът ще се уточнят в зависимост от отговора на хората, оптимистичен бе тъмносиният лидер.
Разговори за обединение със СДС са изключени, стана ясно още от думите на двамата политици. С бившите си съпартийци от синята централа те имали вече дълбоки разминавания в ценностите.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20.01 2013 в 21:05
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
20.01 2013 в 17:44
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
20.01 2013 в 16:56
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни