Българският национален отбор по волейбол победи европейският вицешампион Италия с 3:0 на олимпийския турнир и зае първото място в група "А", измествайки Полша.
Това е четвъртата победа на българите от изиграните до момента пет мача по време на Летните олимпийски игри в Лондон. Възпитаниците на Найден Найденов записаха победи и над отборите на домакина Великобритания, Полша и Австралия. Имат една загуба - от Аржентина.
Следващият съперник на четвъртфиналите на българите по всяка вероятност ще е отборът на Германия.
Момчетата ни играха час и 26 минути и победиха отбора на Италия с резултат 32:30 в първия гейм, 25:20 във втория и 25:19 в третия гейм.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец