Министерство на транспорта предвижда 1,5 млн. лева за доплащания на пощите, заяви Данаил Папазов, министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията пред журналисти.
По неговите думи предстои да се отпуснат още пари от държавния бюджет за доплащане на пощите. Така средствата, отпуснати за пощите, ще станата около 8,5 - 9 млн. лева.
„На Министерски съвет беше взето решение - да се създаде комисия, която да направи една реална оценка, тя да мине през Европейската комисия, и да се даде реална оценка - каква да бъде тази дотация. Това би трябвало да бъде решено и да се изчисли и за следващата година”, каза още Папазов. По негови думи горната граница на дотацията е 22 млн. лева.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец