Трима туристи са се изгубили през последното денонощие в Банско. Това съобщиха от Планинската спасителна служба към БЧК, цитирани от „Фокус”.
Туристите са карали ски на пистата в Банско, но са се отклонили от нея и са се загубили в гората.
Екипи на Планинската спасителна служба са започнали акция по издирването им.
Тримата туристи са били открити през нощта.
От ПСС съобщават, че условията за туризъм в планините са добри. Температурите са от минус 12 до минус 2 градуса. Времето е ясно и тихо.
Лифтовете във всички курорти работят.
Въпреки подходящите условия за туризъм, от ПСС съветват хората да бъдат внимателни по пистите и да се движат в познати участъци.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"