Срутило се желязо уби работник в Сандански

OFFNews 18 January 2020 в 08:58 4032 0
Срутило се желязо уби работник в Сандански

Снимка БНТ

56-годишен мъж е загинал късно снощи след трудова злополука в Сандански.

Инцидентът е станал около 22 часа, когато в арматурен цех се е срутило желязо, съобщи БНТ. 

Работникът е загинал на място от удара. 

След извършения оглед от полицията, загиналият е транспортиран за аутопсия от съдебен лекар в МБАЛ-Благоевград.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото