Сигнал за бомба е подаден в търговския център на ул. "Ал. Стамболийски" в София.
Сигналът е получен на служебната поща на търговския център.
Клиентите и персоналът са изведени.
Екипи на полицията проверяват мястото. Засега няма открито взривно устройство.
В четвъртък сигнали за бомби имаше и в Съдебната палата в столицата и в Софийския университет. Взривни устройства не бяха открити.
Към 17:45 ч. пресцентърът на МВР разпространи следното съобщение:
Следете новините ни в :"Във връзка с получени нови заплашителни съобщения за обекти на територията на София-град и София област информираме, че проверките вече са приключили и съмнителни предмети не са открити. Констатирано е, че сигналите са фалшиви.
Продължават действията за установяване на авторството на злоумишлените съобщения."
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2100
1
29.03 2024 в 16:49
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци