Цял арсенал е иззет от дома на възрастен човек в град Криводол, съобщи врачанската полиция.
Униформените организирали проверка в дома на 82-годишния криводолец В.В. На различни места в къщата те открили впечатляваща колекция от различни оръжия.
Служителите на МВР са иззели 5 гладкоцевни самоделно направени оръжия с различен по вид калибър, 4 газови сигнални пистолети с неустановени марка и модел, преправени за стрелба с бойни патрони, както и още 289 различни по вид и калибър боеприпаси.
В. В. е бил разпитан и освободен. Не е задържан поради здравословни причини.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27668
4
05.10 2016 в 23:49
19540
3
05.10 2016 в 13:03
Иначе хората ще се въоръжат, рано или късно, особено по селата, със вашето или без вашето желание, така че е по добре да е със вашето желание..
35235
1
05.10 2016 в 09:51
Поздрав!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци