Две коли се сблъскаха челно при Владая. Петима пострадаха

Движението към София става по автомагистрала "Струма"

OFFNews 23 December 2025 в 18:43 2386 1
Инцидентът

Снимка Катастрофи в София

Два автомобила са сблъскаха челно край Владая и затвориха движението към София.

По първоначални данни са пострадали петима души, които са били в колите, съобщи БНТ. Жена е с опасност за живота и е откарана за лечение във ВМА.

Сигнал за инцидента е подаден към 17:12 часа.

На място са пристигнали екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.

Движението се пренасочва към автомагистрала "Струма"

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото