75-годишен мъж е убит в София

OFFNews 12 December 2014 в 14:57 7305 2
75-годишен мъж е убит в София

Снимка Архив

Трупът на 75-годишен мъж, който е бил убит, е намерен на бул.”Тодор Александров” в София.

Сигнал за тялото е бил получен в полицията около 8 ч днес. На място е пристигнал екип от криминалисти, който е установил самоличността на починалия мъж.

По неофициална информация убитият е бил охранител на паркинг. 

При първоначалния оглед на тялото са констатирани видими следи от насилие, най-вероятно мъжът е бил пребит до смърт с тъп предмет, съобщава "Дарик".

Нападателите все още се издирват, а огледът на място продължава.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски