Автобус на градския транспорт се запали на Орлов мост в София преди минути.
На мястото пристигнаха два противопожарни автомобила.
От МВР съобщиха за OFFNews, че са изпратени са екипи на пожарната и че няма данни за пострадали хора. Движението в района не е спряно.
Пламналият автобус е по линия 306. В него е имало пътници, които обаче успели да слязат на време.

Сигнал за самозапалил се автобус е подаден около 9.15 часа тази сутрин. На място веднага са изпратени екипи на пожарната, полицията и спешна помощ. По първоначални данни в движение се е запалил автобус на градския транспорт. Няма пострадали пътници. Пожарът е погасен, съобщиха от МВР.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18424
1
08.11 2016 в 11:16
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск