Взривиха банкомат в Пловдив

OFFNews 07 July 2018 в 09:48 2541 0
Взривиха банкомат в Пловдив

Снимка pixabay

Взривен е банкомат в район „Тракия“ в Пловдив.

Сигналът е получен около 04.40 ч. тази сутрин на тел. 112. В момента на мястото се извършва оглед. Провеждат се процесуално-следствени действия, съобщиха от МВР.

Това е втори случай на взривен банкомат в страната за по-малко от седмица. Преди дни бандити в София взривиха устройство на банка в ж. к. "Люлин", но не взеха пари.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски