В наводнения град Мизия има остра нужда от ботуши и ръкавици за доброволците, съобщава БНР.
Все още има улици и къщи, където водата е над 1 метър. Хората не могат да стигнат до тях, за да започнат разчистването. Изпомпването на водата продължава.
Министърът на здравеопазването доктор Мирослав Ненков и главният държавен здравен инспектор доктор Ангел Кунчев са пристигнали в града.
На номер 17 777 с кодова дума DMS ZAEDNO всеки желаещ може да дари по 1 лев чрез SMS за хората в пострадалите от наводнения райони в последните дни.
Единният дарителски номер ще събира средства за бедстващите в Габрово, Враниловци, Мизия, Бяла Слатина, Своге и други населени места.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
09.08 2014 в 08:42
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден