Един мъж е задържан, още двама се издирват след опит да разбият банкомат в София тази нощ в голям магазин за техника на "Цариградско шосе".
Двама от заподозрените са оказали съпротива и са успели да избягат в посока "Самоковско шосе". От магазина са откраднати лаптопи. Избягалите мъже са се оттеглили пеша, съобщиха на извънреден брифинг на мястото на престъплението от МВР.
Бандата се придвижвала с автомобил, откраднат през септември на територията на столичното 7 РПУ.
По неофициална информация тримата са чужди граждани - молдовци, и стоят зад други случаи с разбити банкомати в София, съобщи БНТ.
В полицейската операция са участвали служители на секторите Кражби и Кобра в СДВР, както и служители на ГДНП.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел