Кола е блъснала велосипедистка на входа на Борисовата градина. Автомобилът излизал от паркинг, а шофьорът говорел по телефона, докато опитвал да се включи в движението, и не забелязал колоездачката.
Една кола му направи път, за да се включи, и той го направи, без дори да погледне настрани, така ме удари, разказа Яна Меламед по Нова тв.
След като ме удари, слезе да ме вдигне. Попита ме дали съм добре и дали да викнем линейка. След това ми каза, че щом съм добре, ще тръгва, защото много бърза. И наистина си тръгна, което беше безумно”, коментира момичето.
Тя не е подала жалба в полицията, защото заради шока не е успяла да види номера на колата.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни