Двама пътни полицаи са задържани за приет подкуп след подаден анонимен сигнал, съобщиха от Министерството на вътрешните работи.
Служители на СДВР са задържали патрулния екип на "Пътна полиция" около 14:30 ч. днес в района на бул. "Сливница". Когато видели колегите си, пътните полицаи изхвърлили кутийка, в която имало банкноти.
Според сигнала двамата задържани са спрели за проверка шофьор на лека, който им дал 20 лв., за да избегне санкция.
За случая е уведомен следовател от Софийска градска прокуратура.
"Ръководството на СДВР предприема съответните дисциплинарни санкции срещу двамата служители и уверява, че ще са безкомпромисни към всяко подобно поведение на служителите, уронващо престижа на министерството", допълват от вътрешното ведомство.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец