Норвегия спечели щафетата на 4х6 километра от световната купа по биатлон за жени, която се провежда в шведския курорт Йостерзунд.
Отборът на скандинавките завърши с време 1:11:08.7 часа при десет допълнителни патрона. Швейцарките завършиха само с четири допълнителни патрона, но и пасив от 8.5 секунди, докато Швеция остана на трето място с 10.2 секунди пасив.
Българската щафета завърши на последното 21-о място. Мария Здравкова, Милена Тодорова, Даниела Кадева и Любомира Пехливанска използваха 11 допълнителни патрона и направиха две допълнителни обиколки.
Българските националки бяха затворени с обиколка след петата стрелба и по този начин състезанието за тях на практика приключи.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец