Водещите ни състезатели в алпийските ски Алберт Попов и Камен Златков ще участват на Световната купа в Аделбоден (Швейц).
Попов ще стартира в гигантския слалом (12 януари) и в слалома на 13-и. Златков, който доби право да участва в Световната купа, след точките спечелени от Алберт в Леви ще стартира само в слалома в неделя.
На последния слалом за СК Попов остана само на 0,24 сек от влизане във втория манш, което щеше да му е трето през този сезон.
В момента той е 28-и в генералното класиране за Световната купа в слалома с 26 т. Камен завърши пък е 39-и в класирането за Европейската купа в слалома с 24 точки.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец