Времето днес очевнидно не е в настроение за алпийските ски, след като състезанията и при мъжете, и при жените бяха отменени, заради неблагоприятните климатични условия.
Силен валеж от сняг принуди организаторите в италианския зимен център Вал Гардена да отменят мъжкото спускане. Около два часа преди старта на състезанието комисията реши, че условията на пистата "Саслонг" не отговарят на необходимите условия.
Все още не е известно кога ще бъде проведено спускането и дали ще бъде преместено за по-късен етап от сезона.
Програмата на Световната купа по ски алпийски дисциплини при жените също ще претърпи промяна, тъй като спускането във Вал д'Изер няма да се проведе.
Първоначално стартът на състезанието във Франция трябваше да бъде даден в 13:30 часа българско време, но организаторите прецениха, че то няма да се състои днес.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец