В Плевен проплакаха тризнаци. Габриела, Елена и Мирослав се родиха в клиника "Мама и аз" и в момента са под лекарско наблюдение в неонатологичния интензивен сектор.
Тризнаците са заченати по естествен път и проплакаха в последния ден на август, съобщиха от клиниката. По думите на д-р Андрей Христов, началник на отделението по неонатология, състоянието им е стабилизирано.
Малчуганите са се появили на бял свят с минута разлика - в 9,15 ч., 9,16 ч. и 9,17 ч. и са с тегло между 1400 г. и 2100 г.
Майката на бебетата - Мирослава, се чувства добре и е настанена в родилното отделение на "Мама и Аз". Таткото Захари е имал възможност и лично да види малчуганите, той съобщи, че със съпругата му са избрали вече и имената им - Габриела, Елена и Мирослав и още, че вкъщи с най-голямо нетърпение бебетата очаква баткото, който е на две години.
Габриела, Елена и Мирослав ще останат под наблюдение, докато достигнат необходимото препоръчително тегло за своята възраст, съобщава БНР.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел