
Рекордьорката по спечелени титли от Големия шлем Серина Уилямс похвали Виктория Томова след мача между двете от втори кръг на "Уимбълдън".
Първата ракета на България при жените загуби двубоя с 1:6, 4:6, но във втория сет направи няколко прекрасни отигравания и бе аплодирана от бившата №1 в света.
"Има доста аспекти, които трябва да подобря, но чувствам, че прогресирам и трябва да го правя с всеки един мач. Този беше по-добър за мен от предишния.
Съперничката ми показа добър тенис, мисля, че тя върви по правилния път. Предстои интересна среща, отдавна не сме играли една срещу друга", каза Уилямс.
Следващата съперничка на Серина по пътя към титлата в "Уимбълдън" ще бъде французойката Кристина Младенович.
"Тя напоследък демонстрира отличен тенис и постигна впечатляващи резултати. Аз трябва просто да изляза на корта и да направя всичко възможно, за да я победя", добави американката.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Иран: Отварянето на Ормузкия проток зависи от САЩ
Съдът остави за постоянно в ареста Христо Широков от ДПС
Външната министърка насрочи среща с украинската посланичка заради дрона
Украйна увери, че не е насочвала дрона към България и обеща разследване