Най-добрият ни тенисист Григор Димитров постигна убедителна победа с 6:3, 6:3 над 21-вия в световната ранглиста французин Адриан Манарино и се класира на осминафиналите на турнира от сериите Мастърс 1000 в Индиън Уелс.
За българина това беше победа номер 15 от началото на сезона. Успехът над Манарино пък е пети от пет мача помежду им.
Димитров се класира за трети път в кариерата си на 1/8-финалите. Той е финалист от 2021 година, когато “Мастърс”-ът в Индинън Уелс се проведе през октомври заради пандемията от коронавирус.
Българинът ще спори за място на четвъртфинал срещу руснака Даниил Медведев, поставен под номер 4. Руският състезател имаше малки колебания в срещата, но все пак се справи със Себастиан Корда (САЩ, номер 29) с 6:4, 5:7, 6:3.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години