Първата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров продължава да се готви за последния турнир от Големия шлем за годината - US Open. Хасковлията проведе тренировка с 8-ия в света Стефанос Циципас в Ню Йорк. След нея 21-годишният грък написа в Туитър: "6000 калории бяха изгорени".
В късните часове на деня Димитров и Циципас се включиха и в специално парти, организирано от Hampton’s Summer Classic.
US Open ще се проведе от 26 август до 8 септември на кортовете на "Флашинг Медоус". Това ще бъде 10-о юбилейно участие за Гришо на този турнир, като най-доброто му класиране до момента е достигане до 4-ия кръг през 2014 и 2016 година.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни