Най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще участва на турнира от сериите ATP 500 в Барселона, който ще се проведе между 22 и 28 април.
Българинът е получил "уайлд кард" от организаторите, съобщават от официалния сайт на надпреварата. През миналия сезон Гришо регистрира най-доброто си представяне в каталунската столица, като достигна до 1/4-финалите.
За последно 27-годишният Димитров игра в края на март на турнира от сериите Мастърс 1000 в Маями след 2-месечно лечение на контузия на дясното рамо.
От Барселона припомнят, че Димитров дебютира в турнира през 2008 г., когато е едва на 16 години. 11-кратен победител в каталунската столица е Рафаел Надал, който и този сезон ще участва в надпреварата.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел