Джокович и Серина стартират в Австралия утре, вижте пълната програма

OFFNews Последна промяна на 14 януари 2019 в 10:24 1130 0

Новак Джокович, Симона Халеп, Серина Уилямс, Стан Вавринка, Александър Зверев, Кей Нишикори други стартират тази нощ в турнира от Големия шлем - Откритото първенство на Австралия в Мелбърн.

Това стана ясно, след като организаторите на надпреварата публикуваха програмата за вторник. Тогава предстои да видим страхотни сблъсъци на някои от фаворитите.

Ето и разписанието за деня:

Централен корт, "Род Лейвър", след 02:00 часа българско време: Дестани Айава - Мадисън Кийс Татяна Мария - Серина Уилямс Александър Зверев - Аляж Бедене след 10:00 часа: Новак Джокович - Мичел Крюгер Наоми Осака - Магда Линет

"Маргарет корт", след 02:00 часа: Кей Нишикори - Камил Майчак Дария Гаврилова - Тамара Зиданшек Винъс Уилямс - Михаела Бузарнеску. След 10:00 часа: Симона Халеп - Кайа Канепи Беноа Пер - Доминик Тийм

"Мелбърн арена", след 02:00 часа: Каролина Мухова - Каролина Плишкова Борна Чорич - Стив Дарси Лаура Зигемунд - Виктория Азаренка Саманта Стосър - Дария Ястремска. Не преди 10:00 часа: Ник Кириос - Милош Раонич

"Арена 1573", след 02:00 часа: Фабио Фонини - Хауме Мунар Южени Бушар - Пън Шуай Пабло Андухар - Денис Шаповалов Виктория Голубич - Елина Свитолина

Корт №3, след 02:00 часа: Джоана Конта - Айла Томлянович Шуай Чжън - Гарбине Мугуруса Таро Даниел - Танаси Кокинакис Стан Вавринка - Ърнест Гулбис

Корт №5, след 02:00 часа: Иля Ивашка - Малек Джазири Наталия Вихлянцева - Варвара Лепченко Филип Крайнович - Марко Чекинато

Корт №7, след 02:00 часа: Елизе Мертенс - Ана Шмиедлова Алекс Болт - Джак Сок Камила Джорджи - Далила Якупович Жо-Вилфред Цонга - Мартин Клижан

Корт №8, след 02:00 часа: Киан Ван - Фиона Феро Хьон Чунг - Брадли Клан Филип Колшрайбер - Ли Доминика Цибулкова - Шуай Чжън

Корт №10, след 02:00 часа: Полин Парментие - Ана Потапова Лука Вани - Пабльо Кареньо Буста Жереми Шарди - Юго Умбер

Корт №12, след 02:00 часа: Зарина Диас - Александра Крунич Ласло Джере - Евгени Донски Марсел Гранойерс - Мариуш Копил София Кенин - Вероника Кудерметова

Корт №13, след 02:00 часа: Алберт Рамос-Виньолас - Мартон Фучович Дария Касаткина - Тимеа Бачински Щефани Фьогеле - Су-Вей Сие Алексей Попирин - Миша Зверев

Корт №14, след 02:00 часа: Лойд Харис - Данил Медведев Бьорн Фратанджело - Жил Симон Карла Суарес Наваро - Клара Бюрел Кристина Плишкова - Ана Блинкова

Корт №15, след 02:00 часа: Николас Яри - Леонардо Майер Бианка Андрееску - Уитни Осуигве Лин Чжу - Маргарита Гаспарян Максимилиан Мартерер - Глеб Сахаров

Корт №19, след 02:00 часа: Иво Карлович - Хубер Хуркаш Мадисън Бренгъл - Мисаки Дои Люка Пуй - Михаил Кукушкин Ига Свиатек - Ана Богдан

Корт №20, след 02:00 часа: Сам Куери - Пиер-Юге Ербер Мона Бартел - Анастасия Севастова Давид Гофен - Кристиан Гарин Виктория Кузмова - Кристина Козлова

Корт №22, след 02:00 часа: Иржи Весели - Райън Харисън Гуидо Пея - Жоао Соуса Ализе Корне - Лара Аруабарена

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови