Световният номер 1 Новак Джокович беше дисквалифициран от турнира US Open в Ню Йорк. Това се случи в мача у от 1/8-финалите срещу испанеца Пабло Кареньо Буста.
При резултат 5:6 и 0:30 Джокович отправи една топка в яда си към дъното на корта, която удари лайнсмена.
Действията му бяха приети за умишлени и съдиите взеха решение да го изхвърлят от турнира, както е по правилник.
Джокович прекара 20 минути в опити да убеди официалните лица край мрежата, че всичко се е случило неволно, но без успех.
Следете новините ни в :Here’s what he did. #Djokovic pic.twitter.com/iVjP5UG7ER
— Greg Brady (@gregbradyTO) September 6, 2020

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14618
1
06.09 2020 в 23:39
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци