Потенциалният съперник на Григор Димитров в третия кръг Милош Раонич, 22-и в световната ранглиста на ATP, се отказа от участие на откритото първенство на Съединените щати заради контузия, обявиха организаторите на турнира от Големия шлем.
Раонич, който лекува редица травми през годината, не е играл от втория кръг в Монреал насам. 28-годишният бивш финалист на "Уимбълдън" и участник в четвъртия кръг на турнира в Ню Йорк в последното издание взе участие само в 11 надпревари през 2019-а заради болки в гърба и колената.
Раонич пропусна три от последните седем турнира от Големия шлем. Той беше потенциален съперник на Григор Димитров в третия кръг, но ще бъде заменен от щастливия губещ Камил Майхжак от Полша.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел