Адриан Андреев записа трета победа във Флорида

OFFNews 06 февруари 2020 в 10:47 1376 0

Снимка bgtennis.bg

Младата ни надежда Адриан Андреев записа трета победа на турнира в Палм Коуст, Флорида. В среща от първия кръг на основната схема българинът победи с 6:4, 6:4 представителя на домакините Райън Шейн за 95 минути игра.

В първия сет нашето момче направи брейк за 4:3, а при 5:4 сервираше за частта, но не успя да вземе подаването си. После се реваншира и записа два поредни гейма за 7:5.

След подновяването на играта Андреев поведе с 2:0, но допусна рибрейк за 3:3. После обаче се стабилизира отново и приключи мача с чист успех – 6:4.

Преди този мач Адриан записа две победи в квалификациите. Българският тенисист елиминира със 7:5, 6:4 колумбиеца Алехандро Гомес и с 6:2, 6:3 представителя на домакините Мика Брасуел.

Във втория кръг Андреев ще играе срещу Алек Рибаков от САЩ.