Софийският районен съд освободи тримата младежи, задържани за нападение срещу двама души в центъра на столицата в нощта на петък срещу събота.
Заседанието се гледаше при закрити врата, тъй като двама от задържаните са непълнолетни.
Единственият пълнолетен нападател - на 18 г., е с мярка "подписка", а двама младежи на 15 и 16 г. ще бъдат под надзора на Детска педагогическа стая.
Прокурор Ивайло Миланов каза, цитиран от БНР, че ще преценява дали да протестира решението на съда. И отказа да отговори дали спор за момиче е причина за сбиването.
Решението на съда не е окончателно.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3205
1
07.07 2025 в 19:53
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му