Гешев коментира делото за ЕVN: Загубихме малка битка, но сме решени да спечелим войната

OFFNews 28 June 2020 в 18:16 5370 6
Гешев коментира делото за ЕVN: Загубихме малка битка, но сме решени да спечелим войната

Загубихме малка битка, но сме твърдо решени да спечелим войната срещу корумпираните политици и престъпно забогателите олигарси.

Това коментира главният прокурор Иван Гешев в официалния си профил в Туитър, след като стана ясно решението на Специализирания наказателен съд по делото за приватизацията на държавния дял на EVN.

Съдът призна бизнесмена Иво Прокопиев, бившите министри Симеон Дянков и Трайчо Трайков, както и експертите от "Булброкърс" Радослав Рачев, Любомир Евстатиев и Петър Василев за невинни.

Пълният текст на коментара на главния прокурор Иван Гешев гласи: "Уважение към решението на съда. Респект към колегите прокурори. Загубихме малка битка, но сме твърдо решени да спечелим войната срещу корумпираните политици и престъпно забогателите олигарси. В името на справедливостта за ограбените българи, които заслужават по-добър живот."

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    15571

    6

    Hissarion

    29.06 2020 в 08:40

    При хранително натравяне, туитър акаунта на Гешефт може да е много полезен, защото предизвиква спонтанни пориви за повръщане.

    11000

    5

    bobi1980

    29.06 2020 в 00:18

    Едни пачки и едни златни кюлчета от едно нощно шкафче ще разследва ли?

    7810

    4

    Пенчо бре

    28.06 2020 в 23:37

    Защо да сте загубили битка, г-н Гешев, радост ПИК-ова? Някак си съм останал с впечатление, че в съда се търси истината! Майтап бе, Уили!

    -1250

    2

    kokoten

    28.06 2020 в 19:17

    ...вече не е смешно...този човек е толкова безполезен,колкото никой друг досега....а ние го храним и му вярваме...защо ли...

    6316

    1

    order

    28.06 2020 в 18:29

    ГОШЕВ е радост дали до сега има спечелено дело....или всичките му дела са пушилки и бухалки на светиня Му......
     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото