
Главният прокурор Иван Гешев е на посещение в Истанбул за участие в първата Паневропейска регионална конференция на Международната асоциация на прокурорите, съобщиха от държавното обвинение.
Домакин на форума е главният прокурор на Турция Бекир Шахин. Символичен повод за домакинството е и 100-годишнината от основаването на турската република. Темата на събитието е "Ефективни разследвания в ерата на дигитализацията". Участници в конференцията са ръководителите на прокуратури и разследващи органи от Европа, Централна Азия, САЩ.
Форумът ще бъде открит от главния прокурор на Турция, главния прокурор на Азербайджан и вицепрезидент на Международната асоциация на прокурорите Камран Алиев, турския правосъден министър Бекир Боздаг и председателя на Върховния касационен съд Мехмет Акарджа.
Работната програма е съсредоточена върху разследването на различни престъпления и предизвикателствата пред тяхното успешно разкриване в рамките на подема на дигитализацията в светове мащаб.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
1067
1
03.05 2023 в 13:34
Всички са наясно, че е слуга на ОПГ ГЕРБ и ДПС.
Под всички, нямам предвид само в България.
Десетки ранени в Харков, според Тръмп Путин иска да спре войната в Украйна (снимки)
Лукашенко към Путин: Всяко наше решение е насочено към единството на двата ни народа
800 лв. за 5 км: Фирма за пътна помощ измами 18-годишно момче след тежката катастрофа край Лозен
Тръмп дава заден: Облекчава тарифите за производство на коли в опит да ги върне в САЩ
Лукашенко към Путин: Всяко наше решение е насочено към единството на двата ни народа