Прокуратурата внесе обвинителния акт срещу двама младежи на 15 и 20 г., които ограбиха 17-годишен, след като го заплашиха.
Случаят е от 30 декември 2024 г. и е станал до метростанция „Хан Кубрат“. Тогава двамата взели от момчето 120 лв.
Обвиняемите застанали пред момчето. Единият държал лютив спрей, а другият - нож.
„Дай парите, че ще те наръгаме или ще те напръскаме“, заплашили те момчето.
То дало всичко, с което разполагало, а нападателите си тръгнали.
По време на разследването са направени експертизи и са разпитани свидетели, които посочили двамата за автори на деянието. Предстои делото срещу обвиняемите да продължи в Софийски районен съд.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни