Бабаит удари шамар и счупи черепа на жена заради леко ПТП в София

OFFNews 03 November 2025 в 14:27 30988 6
Побойник

Бабаит удари шамар на жена заради леко пътнотранспортно произшествие, но от удара дамата паднала и си счупила черепа.

Инцидентът е от последния ден на октомври на столичния бул. "България" в ранния след обед.

56-годишният мъж бил агресивен, а деянието е извършено по хулигански подбуди, съобщават от прокуратурата.

Образувано е досъдебно производство по член от Наказателния кодекс, който предвижда затвор от 2 до 10 г.

Мъжът е задържан за до 72 часа и предстои да бъде поискан постоянен арест.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    9510

    6

    Dedoto58

    04.11 2025 в 06:25

    В държавата Прасландия на банкянския простак е така...

    2878

    5

    Johnny B Goode

    04.11 2025 в 01:43

    Ами какво очаквате в държава където Харвард е обидна дума а мутра е на върха на хранителната верига вече 20 години?

    -4585

    4

    От 20 години Мутра владее Територията и определя социалната среда !

    Опростачването върви в пълен ход и след подрастващите , те нямат ценности , нямат задръжки , не са чели книги , романи , ... приключенски , фантастика , научни ..... те не могат за мечтаят , не умеят за дръзват предизвикателства и трудности ...Мутрата простак бойко борисов , разби България , превърна простотията и корупцията в начин на живот !

    В белите държави управляват образовани с ценз , тук невежа Мутра се лигави ежедневно по телевизиите си !

    Ще става все по-лошо !!!!

    20482

    3

    случайно прочетох

    03.11 2025 в 18:24

    Не е бабаит, а най-обикновен простак-късопишкин!

    -8795

    2

    Gunteer

    03.11 2025 в 15:41

    Няма вече места в затворите за всички булгар-булгар маймуни.

    2985

    1

    Джендо Джедев

    03.11 2025 в 14:33

    "В България има достатъчно добри закони против насилието срещу жени, не ни трябва Истанбулска конвенция!". ;)

    То и Закон за Движението по Пътищата има, ама ей го на какво е дереджето по родните друмища - касапница.
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява