Над 45 устройства от каталога на Теленор ще се предлагат с отстъпки в размер на до 200 лв. през септември. Клиентите на оператора ще могат да получат отстъпки за смартфони, таблети и смарт аксесоари при покупка на устройство и сключване на нов договор с абонаментните планове Тотал+.
Предложенията са валидни за всички нови и съществуващи клиенти на оператора, които сключат двугодишен договор за план Тотал+ и вземат на лизинг или купят някое от избраните устройства.
Част от предложенията са смартфоните от серията Samsung Galaxy S20, OnePlus 7 Pro и Huawei P40 lite. Сред смарт аксесоарите с намаление са слушалките Apple AirPods 2 и AirPods Pro, Huawei Freebuds 3 и Freebuds 3i и Samsung Galaxy Buds и Galaxy Buds+, както и умните часовници Garmin fenix 6 Sapphire и fenix 6 Pro. В предложенията за таблети с отстъпки попадат Samsung Galaxy Tab S6, Huawei MediaPad M5 lite и други.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Карълайн Левит: Би Би Си е пропагандна машина, пълна със 100% фалшиви новини
Минимална заплата 1050 евро поискаха десетки хиляди португалци в Лисабон
Мирчев: Пеевски държи около 135 депутати със секс компромати, корупционни скандали или пари
Мирчев: Пеевски държи около 135 депутати със секс компромати, корупционни скандали или пари