Четирима италианци отвлечени в Либия

OFFNews 20 July 2015 в 12:30 1732 0
Четирима италианци отвлечени в Либия

Четирима италианци са били отвлечени в Либия, съобщи Reuters, позовавайки се на информация на италианското външно министерство.

От министерството обясняват, че четиримата са служители на строителната фирма „Бонати“, но не уточняват кога точно е станало отвличането.

Властите са установили контакт със семействата на отвлечените.

Посолството на Италия в Либия беше затворено през февруари заради влошената обстановка в страната.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026