Девет души са убити при стрелбата, случила се град Дейтън, щата Охайо, съобщиха от местната полиция, предава AFP.
„Стрелецът е неутрализиран. Други девет души също са мъртви. Най-малко още 16 са настанени в местни лечебни заведения с огнестрелни рани“, заявиха от правоохранителните органи.
По-рано бе съобщено, че полицията в града е получила сигнал за стрелба в центъра на населеното място, но не бе дадена повече информация.
Изясняват се мотивите на нападателя.
Това е втората стрелба в САЩ за изминалото денонощие. Двайсет души загинаха, а 26 са ранени, след като млад мъж откри огън в магазин "Уолмарт" в Ел Пасо, Тексас.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец