Локомотив (София) с нова победа по време на подготовката

Васил Георгиев 25 януари 2012 в 16:01 1601 0

Локомотив (София)
Тимът на Локомотив (София) регистрира втора победа в контролите си от началото на подготовката за пролетния полусезон. В третата си проверка момчетата на треньара Антон Велков се наложиха над лидера в Източната "Б" група Любимец с 3:1. Мачът бе част от турнира, организиран от общината в Сандански. Както е известно, "железничарите" тръгнаха в проверките с драматично 2:1 над Локомотив (Пловдив), след което направиха 0:0 с втородивизионния Пирин (Гоце Делчев). Тимът на Любимец излезе напред в резултата още в 5-ата минута, след като Стоянов бе изпуснат пред вратата на Валентин Галев и без проблеми реализира с глава. В 39-ата минута Атанасов възстанови равенството, като двата тима се оттеглиха при този резултат на почивка. През втората част с голове на Марчо Дафчев в 53-ата минута, който се разписа с технично и зрелишно изпълнение, и капитана Кристиан Добрев от фаул в 82-ата минута Локомотив доведе нещеата до крайното 3:1. Треньорът на Локомотив Антон Велков даде почивка за тази контрола на бившия национал Владимир Манчев, който се очаква да бъде ключова фигура в тима на отбора през пролетта. С успеха си срещу Любимец отборът на Локомотив се класира за финала на турнира в Сандански. Там "червено-черните" ще спорят със Светкавица (Търговище).   Резултати от други контроли, играни днес Миньор (Перник) - Септември (Симитли) 5:0 Черно море - Нефтохимик 1:0 Калиакра - Черноморец (Поморие) 2:0 Черноморец - Спартак (Варна) 2:1