Локо (Сф) излъга Локо (Пд) в контрола

Васил Георгиев 21 януари 2012 в 15:32 1594 0

владо манчев, Снимка БГНЕС
Тимът на Локомотив (София) победи този на Локомотив (Пловдив)с 2:1 в контрола, част от футболния турнир в Сандански. Столичните "железничари", които започнаха подготовка за пролетния полусезон преди малко повече от седмица показаха далеч по-качествена игра от съперниците си, като можеха да се поздравят и с далеч по-изразителен успех. Капитанът на Локо (Сф) Кристиян Добрев откри резултата в 37-ата минута, след като преди това най-напред Гаров, а след това и Дафчев нацелиха по веднъж гредите на вратата на пловдивчани. И след почивката далеч по-активния тим през по-голямата част от време бе този на столичани въпреки че треньорите Антон Велков и Емил Велев основно промениха изпълнителите си. Играчите на Локомотив (Пловдив) понатиснаха в края на мача и в 87-ата минута Илиян Йорданов изравни след като вратарят на Локо (София) Михайлов не успя да се намеси както трябва. Две минути по-късно обаче бившият национал Владимир Манчев оформи крайното 2:1 за Локомотив (София), завършвайки пробив на Юлиян Петков.