Ювентус взе победата в Милано

Васил Георгиев 09 февруари 2012 в 11:04 1802 0

Кадър от Милан - Юве. Снимка: АНСА
Il giocatore della Juventus Silva Josè Maria Caceres mentre realizza il goal del 2 a 1 contro il Milan questa sera, 8 febbraio 2012, allo stadio Giuseppe Meazza di Milano per l'andata della semifinale di coppa Italia. MATTEO BAZZI / ANSA

Отборът на Ювентус е на крачка от финала за Купата на Италия. Снощи той се наложи с 2:1 като гост на Милан в първи полуфинал.

Двата гола за Юве бяха дело на уругвайския футболист Мартин Касерес, който се разписа в 53-ата и 83-ата минута. Между двете му попадения младият Стефан Ел Шаарави отбеляза за домакините в 62-ата минута. Шест минути след това гол на Златан Ибрахимович беше отменен заради игра с ръка. Шведският нападател на Милан пропусна и няколко добри положения. Реваншът в Торино е на 21 март. Тази вечер е първата среща от другия полуфинал между Сиена и Наполи.